Kurumsal

Şirketimiz, STS LAZER, 1999 yılından bu yana medikal ürünler pazarlaması,satışı ve teknik servis hizmetleri vermektedir.Firmamızın en büyük amacı satış sonrası hizmetin en kaliteli biçimde sunulmasıdır. Satış sonrası hizmetlerimizin en büyügü Reklamdır.

2009 yılının Ekim ayından başladığımız ALMA LASERS firmasinin kozmetik ve medikal cihazlarının Türkiye distribütörlüğünü yapmakla beraber, 2016 yılının Eylül ayı itibariylede LUTRONİC corp. firmasınında distribütörlüğünü bünyemize katmış bulunmaktayız . 2009 Ekim den beri Alma Lasers markalı 830 tane cihaz kurulumu gerçekleştirdik.

Lutronic markası Türkiye'de 370 cihaz sayısıyla yer almaktadır ve hızla yayılmaktadır. Lutronic firması Kore nin en köklü ve kurumsal  lazer fırmasıdır. Şirketimiz klinik ve işletmelerimize destek olmak amacıyla , distribütörlügünü yaptığı Alma Lasers ve  Lutronic firmasının cihazılarını son kullanıcı ya geniş medya yelpazesinde tanıtmaktadır.

Şirketimizin eğitim departmanı ise bir yandan lazer üzerine broşür ve kitaplar hazırlayıp dağıtırken, diğer taraftan hekim ve estetisyenlere her düzeyde teorik ve uygulamalı kurslar vermeyi sürdürmektedir.

Şimdi daha profesyonel ellerde daha güvenilir.

Güncelleme tarihi: 12/2018