SPECTRA XT

Yeni bir Nd: YAG-tabanlı
Çoklu Platform

GENİŞLETİLMİŞ PLATFORM

"Genişletilmiş Platform" - Pigmentli Lezyonlar, Sivilce, Kızarıklık, Malezma, Dövme, Cilt Gençleştirme, Kırışıklar, Gözenekler, Onikomikoz ve daha fazlası

SADECE BİR Q-SWITCH DEĞİL, AYNI ZAMANDA "GENİŞLETİLMİŞ BİR PLATFORMDUR"

Bilim ve tıp sürekli olarak ilerleme halindedir ve akıllı bir üretici de bunlarla birlikte ilerler, yan, mevcut sistemler iyi şekilde çalışsa dahi yeni sistemlerin geliştirilmesi için sürekli bir dürtü vardır. Diğer taraftan bir üretici için kapsamlı sistem testleri ve kliinik deneyler olmadan tamamen yeni cihazları piyasaya sürmeye devam etmeye çalışmak lojistik olarak imkansızdır. Belki de ikinci hedefi başarmak için çabalamak yerine uygun konsept; "iyi çalışan bir şeyi almak ve bilimi uygulayarak daha iyi çalışmasını sağlamak" olmalıdır. Lutronic'in en son modeli olan SPECTRA XT'de yaptığı tam olarak budur.

"RuVY Touch" - 660 nm

Pigmentli lezyonlar için diğerlerinden daha iyi olan en emniyetli tedavi RuVY Touch, PIH gibi tedavi sonrası yan etkilerin ihtimalini ciddi oranda azaltan, 660 nm'lik benzersiz bir dalga boyu kullanan emniyeti kanıtlanmış yeni bir leke çıkartma tedavisidir.

* Daha önceki 532 nm'lik dalga boyundan daha emniyetlidir.
* 532 nm'lik dalga boyu kadar etkilidir.
RuVY "Rubi-benzeri Versati YAG" anlamına gelmektedir.